تخفیف دیجی کالا

دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران که دارای تنوع کالایی بسیاری می‌باشد (نزدیک به سه میلیون کالا) این فروشگاه همیشه کالاهایی با تخفیفات ویژه دارد که ما در این صفحه از سایت کالا کمک شما را با تخفیفات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا آشنا می‌کنیم.

کد تخفیف اولین خرید

اگر برای اولین بار است که از دیجی کالا خرید می‌کنید با استفاده از این کد تخفیف REF977Y2G5461 می‌توانید 25 هزار تومان از طرف دیجی کالا تخفیف بگیرید.
برای استفاده از این کد تخفیف باید با حساب کاربری که داخل دیجیکالا ثبت نام کرده‌اید اولین باری باشد که خرید انجام می‌دهید و مجموع قیمت خریدتان بالای 100 هزار تومان باشد.

تخفیف ها و پیشنهادات

در این صفحه از دیجی کالا تخفیفات بسیار شگفت‌انگیز و جشنواره و پیشنهاداتی برای کلیه کالاها وجود دارد حتما یه نگاهی به این قسمت بیاندازید.

تخفیف پایان فصل

سایت دیجی کالا تخفیفات ویژه‌ای هم برای محصولات پایان فصل دارد.

بخرید و هدیه بگیرید

اگر به صفحه “بخرید و هدیه بگیرید” دیجیکالا مراجعه کنید؛ گوشه بالای سمت چپ هر کالایی که در این صفحه وجود دارد تصویر جعبه هدیه مشاهده می‌کنید که اگر موس خود را بر روی آن نگه دارید یک پنجره کوچکی باز می‌شود که محصولی را برایتان نشان می‌دهد و منظورش این است که محصولی که داخل آن پنجره مشاهده می‌کنید را در صورت خرید محصول مورد نظرتان به شما هدیه می‌دهد.

بیشتر بدانید : دیجی پلاس دیجی کالا چیست؟

تخفیف دیجی کالاتخفیف دیجیکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا